Biz Kimiz

Gözde Bilişim Olarak Sektörde 15 yılı aşan Servis ve Teknik Destek Süreçlerinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Bilgisayar,yazıcı,projeksiyon,ses sistemleri,yazılım destek ve personel takip Sistemleri konusunda Gerek bakım gereksede onarım yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Yazıcı tamiri, Ses Sistemleri amfi mixer kurulum ve yedek parçalrı, Projeksiyon tamiri, onarmı, yedek parçası, Bilgisayar teknik servisi ve yedek parça temini, PDKS sistemleri, gibi geniş servis ağına sahibiz.

Hizmetlerimizde satış sonrası ; teknik destek, yazılım çözümleme gibi lojistik operasyonları kapsamaktadır.

Firmamız Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İşimizin mutfak kısmında; başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Alsan Dokum, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Yusuf AVCI
Gözde Bilişim Sistemleri

Sümer Mh. 69083 Sk. Akyüzlüer Apt No:1/C Seyhan – ADANA
Tel: 0322 227 4741 Gsm: 0541 785 88 02
E-mail : info@gozdebilisim.com